Fórum használata

Elektromosipari Magánvállalkozók Országos Szövetsége

Fórum használata

HozzászólásSzerző: JaniKati » csüt. márc. 27, 2014 11:58 am

Töredelmesen bevallom, hogy én még nem "fórumoztam", így kicsit nehezen találtam meg, hogyan készíthetek bejegyzést. Mindenki biztosan sokkal tapasztaltabb és ügyesebb nálam, de szerintem valóban nem ártana majd némi kis ismertetés. Ami még szerintem gondot fog okozni a regisztrációnál (de lehet, hogy megint csak én vagyok a kivétel), hogy a megerősítő kód gyakran nehezen kivehető (pedig nem vagyok színvak, stb). Emellett szerintem más is beleeshet abba a hibába, hogy a "Megerősítés kód frissítése" gombra kattintva akarja a regisztrációt befejezni, érvényesíteni...
JaniKati

Re: Fórum használata

HozzászólásSzerző: Mucsi Gyula » pén. máj. 09, 2014 12:36 pm

Készíthetünk majd egy Fórum használata részt ahol a felmerült kérdésekre a válaszokat megadjuk.
Mucsi Gyula

HozzászólásSzerző: Histván » vas. máj. 11, 2014 3:06 pm

Katival a következőkben értek egyet:
Ami még szerintem gondot fog okozni a regisztrációnál (de lehet, hogy megint csak én vagyok a kivétel), hogy a megerősítő kód gyakran nehezen kivehető (pedig nem vagyok színvak, stb).
Én csak majdnem estem bele abba a hibába, hogy a "Megerősítés kód frissítése" gombra kattintva akarja a regisztrációt befejezni, érvényesíteni...
Célszerű lenne átnevezni: pl. "Új kódot kérek"-re

Most vettem észre, hogy (nekem) a félkövér kiemelés jelére valami furcsa jelek jönnek, aláhúzás helyett pedig !!!!!

Még nem látom, hogy lehet (új) témát indítani.
Histván

HozzászólásSzerző: Mucsi Gyula » kedd máj. 13, 2014 2:35 pm

A beállítások alapján a fórum úgy működik, hogy az első 3 hozzászólás nem jelenik meg automatikusan, azt a moderátor(ok)nak kell jóváhagyniuk. Elvileg a 4. hozzászóláskor kerül át a fórum tagja az új tag státusból a normál tag státusba. Többek közt ezt is kell tesztelnünk.
Mucsi Gyula

HozzászólásSzerző: Mucsi Gyula » kedd máj. 13, 2014 5:37 pm

Mivel ez egy szakmai fórum kérünk mindenkit, hogy a nevével regisztráljon (ne nick névvel).
Mucsi Gyula

HozzászólásSzerző: CzaJa » szer. máj. 14, 2014 11:00 am

Sziasztok ! Tesztelem -tesztelem A Gyula észrevétele alapján igyekezni fogok a felhasználónevemet a teljesre módosítani.
Ha a következőkben azt látjátok sikerült.
CzaJa

HozzászólásSzerző: Mucsi Gyula » pén. máj. 23, 2014 2:39 pm

Elvileg azt csak adminisztrátor (aki én vagyok :) ) tudja javítani. Módosítsam a nevedre?
Mucsi Gyula

HozzászólásSzerző: Bocsi » csüt. máj. 29, 2014 1:16 pm

sziasztok
Bocsi

HozzászólásSzerző: Mucsi Gyula » hétf. jún. 02, 2014 8:10 pm

Bocsi írta:sziasztok

Szia Lőrinc!
Mucsi Gyula

HozzászólásSzerző: Mucsi Gyula » pén. aug. 29, 2014 3:41 pm

Hogyan tudok feliratkozni egy fórumra vagy témára?
Egy fórumra úgy tudsz feliratkozni, hogy a fórum oldalán alul a „Feliratkozás a fórumra” linkre kattintasz. Ezzel ugyanúgy feliratkozásra kerülsz a fórumra, mintha egy témára tetted volna. Egy témára úgy is feliratkozhatsz, hogy hozzászólás küldésekor bejelölöd az „E-mail küldése új hozzászólás érkezésekor” jelölőnégyzetet, de hasonlóan a fórumra való feliratkozáshoz, a téma alján megjelenő linkre kattintva is ugyanezt éred el.
Mucsi Gyula

Vissza: EMOSZ fórum